Helemaal populair zijn ze momenteel. Deze prachtige vlindertjes met Resin vleugeltjes zijn verkrijgbaar in talloze verschillende kleuren. In antiek zilver en goud-kleurige basis.
Bedel, Vlinder Goud-kleurig – Pastel Pink Striped
€0.50
| Maat | ca. 13X12,5X3,8mm, (ᴓ 2,4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pastel Pink Striped |
| Materiaal | Metaal + Resin |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | RES612 |
20 op voorraad
Artikelnummer: RES613
Categorieën: Bedels, Nieuw, Vlinder bedels
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Beige Glitter |
| Materiaal | Metaal + Resin |
| Soort | Hanger |
| Vorm | Vlinder |
Gerelateerde producten
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD111 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-A |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-M |
€0.25
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD114 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-C |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-K |
€0.40
| Maat | ca. 10X7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD108 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |



