Deze bedel tags zijn een hele rage momenteel. Hang ze aan je oorbellen, kettingen of armbandjes en maak er een super trendy sieraad van. Deze bedels zijn gemaakt van normale kwaliteit, vermijd contact met parfums, water en direct langdurig zonlicht. Limited voorraad aanwezig, dus wees snel.
Bedel Tag, Antiek Zilver – Animal Print
€0.30
| Maat | ca. 19,5X10,5X1,2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH311 |
4 op voorraad
Artikelnummer: SCH311
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Bedels, Bedels - Antiek Zilver, Nieuw, Z-CONCEPT
| Maat | ca. 19,5X10,5X1,2mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Animal Print |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
Gerelateerde producten
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD111 |
€0.75
| Maat | ca. 12X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | #REF! |
| Artikelcode | XB406 |
€0.50
| Maat | ca. 12X10mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | #REF! |
| Artikelcode | XB405 |
€0.55
| Maat | ca. 9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD102 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-P |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD117 |
€0.40
| Maat | ca. 10X7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD108 |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD118 |



