Gold-plated RVS is 1 van de beste materialen die je momenteel kunt krijgen qua prijs/kwaliteit verhouding. Het materiaal is niet slijtvrij, maar zal wel langer mooi blijven dan andere materialen van een lagere of zelfde prijsklasse. De beste keuze onder zijn klasse. Maak zelf de beste kwaliteit sieraden die je voor lange tijd kunt dragen, voor een leuk prijsje.
Bedel, Nieuwe Maan – Gold-plated RVS
€0.30
| Maat | ca. 16X8X3mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STK712 |
20 op voorraad
Artikelnummer: STK712
Categorieën: Bedels, Gold-plated RVS & Gold-filled, Mei 2025, Nieuw, RVS, RVS-GOLD en Meer, Stainless Steel
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | RVS – Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Maan |
Gerelateerde producten
€0.10
| Maat | ca. 7X6.5X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Bail |
| Artikelcode | RVS313 |
€4.95
| Maat | ca. 19,3X9,6mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS204 |
€0.20
| Maat | ca. 5,9X3mm, (ᴓ 2,4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kralen |
| Artikelcode | RVS126 |
€9.95
| Maat | ca. ᴓ 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | RVS606 |
€8.95
| Maat | ca. ᴓ 15,5X2,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS203 |
€9.95
| Maat | ca. ᴓ 14X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS104 |
€0.25
| Maat | ca. 2,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goldfilled |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK508 |
€1.00
| Maat | ca. 55X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Verlengketting |
| Artikelcode | MOL822 |




