Deze bedels zijn een hele rage momenteel, gemaakt van een zinklegering of 16k gold-plated koper, ze zijn nikkel-vrij en blijven langer mooi dan de gemiddelde bedel. Hang ze aan je oorbellen, kettingen of armbandjes en maak er een super trendy sieraad van. Vermijd contact met vocht, zoals zweet, water en parfum. Slaap en sport niet met je sieraden om, zo hou je ze het langste mooi.
Bedel, Goud-kleurig – Maan
€0.30
| Maat | ca. 13,7X6,6X2,8mm, (ᴓ 1,7mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCJ406 |
5 op voorraad
Artikelnummer: SCJ406
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Bedels - Goud-kleurig, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Maan |
Gerelateerde producten
€0.25
| Maat | ca. 9,7X7,4X1,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH303 |
€0.40
| Maat | ca. 18,6X14,7X1,2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Leopard Print Coin XL |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH411 |
€0.30
| Maat | ca. 19,5X10,5X1,2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH312 |
€0.40
| Maat | ca. 19X14,8X1,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Coin XL |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH413 |
€0.40
| Maat | ca. 18X14,6X2,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Leopard Coin XL |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH415 |
€0.30
| Maat | ca. 12,7X9X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Boompje |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH408 |
€0.25
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD114 |
€0.60
| Maat | ca. 24X15X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Leopard |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | SCH508 |





