Hoe cute zijn deze klerurrijke enamel bedels, verkrijgbaar in verschillende modellen, zoals hartjes, bloemen en regenbogen.
Bedel Enamel, Hart – Dark Blue
€0.75
| Maat | ca. 28X27X1,3mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Blauw |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNU417 |
2 op voorraad
Artikelnummer: PNU417
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Bedels - Goud-kleurig, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Donker Blauw |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Hart |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-M |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-P |
€0.40
| Maat | ca. 10X7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD108 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-I |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD112 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-E |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD111 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-N |



