Hoe cute zijn deze klerurrijke enamel bedels, verkrijgbaar in verschillende modellen, zoals hartjes, bloemen en regenbogen.
Bedel Enamel, Flower – Red
€0.35
| Maat | ca. 16X13X3mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNU711 |
Uitverkocht
Artikelnummer: PNU711
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Bedels - Goud-kleurig, Enamel Bedels, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Bloem |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-C |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-N |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD111 |
€0.20
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD113 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-J |
€0.45
| Maat | ca. 11x9mm, (ᴓ 1.3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB513 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-G |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-M |



