Hoe cute zijn deze klerurrijke enamel bedels, verkrijgbaar in verschillende modellen, zoals hartjes, bloemen en regenbogen.
Bedel Enamel – Elfje Paars
€0.65
| Maat | ca. 30X18X1,4mm, (ᴓ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNU917 |
26 op voorraad
Artikelnummer: PNU917
Categorieën: Bedels, Enamel Bedels, Juni - Enamel Bedels, Juni 2025, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Elfje |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-G |
€0.25
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD114 |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD112 |
€0.55
| Maat | ca. 9mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD102 |
€0.20
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD113 |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD111 |
€0.35
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD118 |



