Hoe cute zijn deze klerurrijke enamel bedels, verkrijgbaar in verschillende modellen, zoals hartjes, bloemen en regenbogen.
Bedel Enamel, Bliksemschicht – SkyBlue
€0.25
| Maat | ca. 20X7,3X1,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | SkyBlue |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | PNT415 |
2 op voorraad
Artikelnummer: PNT415
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Bedels - Goud-kleurig, Enamel Bedels, Nieuw
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | SkyBlue |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Bedel |
| Vorm | Bliksem |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-E |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-F |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-L |
€0.25
| Maat | ca. 6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD117 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-H |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-N |
€0.20
| Maat | ca. 7X4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | DQ Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XD113 |



