Deze ovale, nugget achtige acryl kralen van 18X13mm hebben een prachtige imitatie gemstone-look met een glanzende candy-afwerking. Lichtgewicht maar opvallend – ideaal voor de nieuwste trend met grote kralen! Perfect te gebruiken in telefoonkoordjes, speelse armbandjes of kleurrijke sieradenprojecten.
Acryl, Candy Beads, Nuggets – Imi Gemstone, Oker Yellow
€0.15
| Maat | ca. 18X13X9,5mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Geel |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRN18-03 |
92 op voorraad
Artikelnummer: ACRN18-03
Categorieën: Acryl - Candy Beads, Candy Beads - Nuggets, Nieuw, SEPT - Candy Beads, September 2025
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Donker Geel |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Dark Lavender |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LADK |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Montana |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-MT |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Hot Neon Pink |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK014 |
€1.20
| Maat | ca. ᴓ 6X2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Magneetsluiting |
| Artikelcode | SE-314-AB |



