Deze acryl kralen van 12 mm hebben een prachtige imitatie gemstone-look met een glanzende candy-afwerking. Lichtgewicht maar opvallend – ideaal voor de nieuwste trend met grote kralen! Perfect te gebruiken in telefoonkoordjes, speelse armbandjes of kleurrijke sieradenprojecten.
Acryl, Candy Beads – Imi Gemstone, Black Currant
€0.08
| Maat | ca. 12X11,5mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACR12-28 |
370 op voorraad
Artikelnummer: ACR12-28
Categorieën: Candy Beads, Candy Beads - 12mm, Kralen, Nieuw, SEPT - Candy Beads, September 2025
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | NovajoWhite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-203 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |



