€0.75
| Maat | ca. 19,5X3,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Salmon Pink |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SPV-SH-05 |
€0.75
| Maat | ca. 19,5X3,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SPV-SH-13 |
€0.75
| Maat | ca. 19,5X3,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SPV-SH-03 |
€0.50
| Maat | ca. 24,8X3,4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SPV-RO-13 |
€0.50
| Maat | ca. 24,8X3,4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SPV-RO-01 |
€0.50
| Maat | ca. 24,8X3,4mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | SPV-RO-11 |
