€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Blue Sea |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-M112 |
€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Boho |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-M116 |
€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Catalina Lagoon |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-M113 |
€1.25
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Pastel Sorbet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-M121 |
€0.55
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Ceylon Aqua Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-536 |
€0.75
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Ceylon Cream |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-594 |
€1.50
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Ceylon Translucent Peony |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-2371 |
€1.95
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Ceylon Translucent Spice |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-2372 |
€0.95
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Duracoat Silver-Lined Maize |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-4231 |
€1.20
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Galvanized Luster Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-1865 |
€0.60
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Matte Gunmetal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-1254 |
€0.60
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Metallic Gunmetal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-451 |
€0.60
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Opaque Chocolate |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-409 |
€1.05
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Picasso Saffron |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-4501 |
€0.65
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Rose Bronze Silver-Lined Alabaster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-641 |
€0.60
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Silver-Lined Dark Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-4 |
€1.10
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Silver-Lined Dyed Aqua |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-4242 |
€0.60
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Silver-Lined Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-1003 |
€0.60
| Maat | ca. 3,1X2,1mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ca. 5 gram, ong. 175 stuks |
| Kleur | Silver-Lined Light Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | MR-8-2 |
