€1.75
| Maat | ca. 39,5X38,5X4mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STAS-BP-07R |
€2.95
| Maat | ca. 39,5X38,5X4mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STAS-BP-07G |
€3.50
| Maat | ca. 42X39mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STAS-BP-03G |
€2.25
| Maat | ca. 42X39mm, (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | STAS-BP-03R |


