€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | NavojoWhite Soft AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-112 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-116 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Old Pink AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-123 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaliet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-108 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Olive Green Soft-AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-145 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Orange Soft-AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-142 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-120 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Pink - Luster AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-122 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Pink AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-121 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Salmon AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-117 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque Salmon AB Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-118 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Opaque White - Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-103 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-140 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Orange - Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-141 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Other Grey - Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-155 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Pale Green - Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-148 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Pearl Luster White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-104 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Pearl Luster White Soft-AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-105 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Pink AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-119 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Smokey Crystal AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-107 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Steel Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-127 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Steel Blue - Luster AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-129 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Steel Blue AB |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-128 |
€1.95
| Maat | ca. 4,3mm, (á´“ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90st. |
| Kleur | Teal - Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FN4-138 |
