€1.00
| Maat | ca. 6X4,2mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 15 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | CI006-AG |
€1.00
| Maat | ca. 6X4,2mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 15 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | CI006-AS |
€1.00
| Maat | ca. 6,5X1,7mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal (Nikkel-Vrij) |
| Soort | Metaal |
| Artikelcode | CI007-AS |
€1.00
| Maat | ca. 6,5X1,7mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (Nikkel-Vrij) |
| Soort | Metaal |
| Artikelcode | CI007-AG |
€1.00
| Maat | ca. 5,9X2mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Dark Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF107 |
€1.00
| Maat | ca. 5,9X2mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF209 |
€1.00
| Maat | ca. 5,9X2mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Antique Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF210 |
€1.00
| Maat | ca. 5,9X2mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF111 |
€1.00
| Maat | ca. 8X2mm, (á´“ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ca. 18 stuks |
| Kleur | Golden |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE125 |
€1.00
| Maat | ca. 8X2mm, (á´“ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ca. 18 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE126 |
€1.00
| Maat | ca. 5,8X0,9mm, (á´“ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | ca. 30 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF103 |
€1.00
| Maat | ca. 6,1X0,9mm, (á´“ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 30 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF104 |
€1.00
| Maat | ca. 6X1,9mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ca. 20 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE172 |
€1.00
| Maat | ca. 6X1,4mm, (á´“ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | ca. 20 stuks |
| Kleur | Donker Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE171 |
€1.00
| Maat | ca. 8X3,2mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | ca. 20 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE147 |
€1.00
| Maat | ca. 8X3,2mm, (á´“ 1,6mm) |
| Hoeveelheid | ca. 20 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE148 |
€1.00
| Maat | ca. 6,2X2,6mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | ca. 15 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE158 |
€1.00
| Maat | ca. 6,2X2,6mm, (á´“ 2,5mm) |
| Hoeveelheid | ca. 15 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TUBE159 |
€1.00
| Maat | ca. 5,9X2mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TAF112 |
