€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Peru Green |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-70 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Ivory |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-71 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Beige |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-72 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Khaki |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-73 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Khaki |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-74 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Goldenrod |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-75 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goldenrod |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-76 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Dark Goldenrod |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-77 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pearl Gold |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-78 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Terra Salmon |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-79 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Terracotta Brown |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-80 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mauve Beige |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-81 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Purple Mauve |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-82 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Coffee |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-83 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pearl Goldenrod |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-84 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Sienna |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-85 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Chocolate Brown |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-86 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Olive Grey |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-87 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble Khaki |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-88 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Steel Grey |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-90 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Grey |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-91 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble Grey |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-92 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-93 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gainsboro |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-94 |
























