€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Gunmetal |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-10 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Metallic Copper |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-11 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Metallic Gold |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-SPECIAL-12 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-01 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Translucent White |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-02 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pearl White |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-03 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | White Spots |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-04 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble White |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-05 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble Black |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-06 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Lemon Chiffon |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-07 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Linen |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-08 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-09 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Salmon |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-10 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Salmon |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-11 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Swirl Salmon |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-12 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Salmon Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-13 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Light Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-14 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pearl Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-15 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pearl Misty Rose |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-16 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble Light Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-17 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Pink Swirl |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-18 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Salmon Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-19 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Marble Salmon Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-20 |
€0.30
| Maat | ca. 15mm, (á´“ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Plum Light Pink |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-ROUND-21 |



















