€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Blauw |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-07 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Khaki |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-09 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Roze |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-04 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-08 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Mint Groen |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-05 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Off-White |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-01 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Oker Geel |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-02 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Oud Zalm |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-03 |
€0.08
| Maat | ca. 13X11X8mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRR13-06 |

Metalen Kraal - Goud-kleurig - Rond
Acryl, Candy Beads, Cuboid - Imi Gemstone, White
Acryl, Candy Beads, Cuboid - Imi Gemstone, Prussian Blue
Facet Rondelle - Nude, Dark Orange Caramel Plated
