€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-10 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-02 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Zalm |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-03 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Turquoise |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-05 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Bruin |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-07 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-04 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Donker Blauw |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-06 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-01 |
€0.08
| Maat | ca. 13X7,5X7,5mm, (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Wit/Zwart |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRB75-09 |
