Toho en Miyuki zijn de beste merken als het gaat om Rocailles en overige kleine kralen. Ze zijn leidend in hun vak en dat zie je aan hun kralen. Toho Rocailles zijn over het algemeen net iets goedkoper, ze zijn super mooi qua vorm en uniformen maten. Je kunt ze gebruiken in talloze kralenwerkjes, ze zijn super veelzijdig. Toho Rocailles 11/0 komen altijd in verpakkings- eenheden van € 1,00. In een zakje van 7,5 gram zullen ongeveer 800 kralen zitten. Deze kraaltjes zijn ongeveer 2,2mm groot.
Toho, 11/0 – PermaFinish Silver-Lined Milky Grapefruit
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | ca. 7.5 gram |
| Kleur | PermaFinish Silver-Lined Milky Grapefruit |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-2112PF |
4 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | PermaFinish Silver-Lined Milky Grapefruit |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Hematiet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-007 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |



