Toho en Miyuki zijn de beste merken als het gaat om Rocailles en overige kleine kralen. Ze zijn leidend in hun vak en dat zie je aan hun kralen. Toho Rocailles zijn over het algemeen net iets goedkoper, ze zijn super mooi qua vorm en uniformen maten. Je kunt ze gebruiken in talloze kralenwerkjes, ze zijn super veelzijdig. Toho Rocailles 11/0 komen altijd in verpakkings- eenheden van € 1,00. In een zakje van 7,5 gram zullen ongeveer 800 kralen zitten. Deze kraaltjes zijn ongeveer 2,2mm groot.
Toho, 11/0 – PermaFinish – Galvanized Light Yellow Gold (lichter dan op de foto)
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 4.5 gram |
| Kleur | PermaFinish – Galvanized Light Yellow Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-559PF |
4 op voorraad
| Maat | ca. 2,2mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 4.5 gram |
| Kleur | PermaFinish – Galvanized Yellow Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Ruby |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-165CF |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Frosted Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1F |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow - Frosted Black Diamond |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-176AF* |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 3.5 gram |
| Kleur | Marbled Opaque White/Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-1200 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Mint Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-130 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Dyed-Rainbow Ballerina Pink |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-171 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Opaque - Lustered Pale Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-124 |
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | 7.5 gram |
| Kleur | Transparant - Rainbow Light Siam Ruby |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-165* |



