Toho en Miyuki zijn de beste merken als het gaat om Rocailles en overige kleine kralen. Ze zijn leidend in hun vak en dat zie je aan hun kralen. Toho Rocailles zijn over het algemeen net iets goedkoper, ze zijn super mooi qua vorm en uniformen maten. Je kunt ze gebruiken in talloze kralenwerkjes, ze zijn super veelzijdig. Toho Rocailles 11/0 komen altijd in verpakkings- eenheden van € 1,00. In een zakje van 7,5 gram zullen ongeveer 800 kralen zitten. Deze kraaltjes zijn ongeveer 2,2mm groot.
Toho, 11/0 – Ceylon Gladiola
€1.00
| Maat | ca. 2,2mm |
| Hoeveelheid | ca. 7,5 gram |
| Kleur | Ceylon Gladiola |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | TR-11-922 |
5 op voorraad
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Ceylon Gladiola |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rocailles |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |



