Handige en leuke stickers om je pakketjes mee op te vrolijke, verkrijgbaar in een aantal prints.
Stickers – Kadootje voor jou
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS023 |
1 op voorraad
| Maat | ca. 40mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 15X10cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Organza |
| Soort | Zakje |
| Artikelcode | ORG12 |
€0.80
| Maat | ca. 65mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS015 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS021 |
€4.80
| Maat | ca. 12X18cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL06 |
€1.00
| Maat | ca. 15X10cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | White |
| Materiaal | Organza |
| Soort | Zakje |
| Artikelcode | ORG01 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS026 |
€3.60
| Maat | ca. 10X15cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL05 |
€0.80
| Maat | ca. 65mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS016 |



