Ondek onze nieuwste collectie met siliconen kralen, deze rondelle kralen kun je gebruiken voor talloze sieraden projecten. Maak er chunky armbanden van in je favoriete kleur of gebruik 1 van onze pennen voor een easy diy. Je maakt ook super snel sleutelhangers en lanyards van deze geweldige kralen die verkrijgbaar zijn in talloze kleuren en afwerkingen.
Siliconen, 12X6mm – Mini Rondelle – Yellow
€0.20
| Maat | ca. 12X6mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | J-SILI-MINI-19 |
26 op voorraad
Artikelnummer: J-SILI-MINI-19
Categorieën: Kralen, MEI - Siliconen Kralen, Mei 2025, Mini Rondelle, Nieuw, Siliconen Kralen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Yellow |
| Materiaal | Siliconen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Mini Abacus |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |





