Presenteer je sieraden om een leuke manier op deze gave sieradenkaartjes, geschikt voor een ketting en/of oorbellen. Verkrijgbaar in een aantal gave prints.
Sieraden Kaartje – Geode Purple Pastels
€0.20
| Maat | ca. 9,1X6X0,04mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rechthoek |
| Materiaal | Kaartje |
| Soort | Inpakken |
| Artikelcode | WSK-16 |
7 op voorraad
Artikelnummer: WSK-16
Categorieën: Inpakken, Nieuw, Sieraden Kaartjes
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Rechthoek |
| Materiaal | Kaartje |
| Soort | Inpakken |
| Vorm | Rechthoek |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK304 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Chinese Coral |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-CC |
€1.00
| Maat | ca. 7X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK102 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Nile Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-NI |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK204 |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Turquoise Green |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-TQ |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Light Orchid |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-LORC |
€4.95
| Maat | ca. ᴓ 0,5mm |
| Hoeveelheid | 70 meter |
| Kleur | Sky Blue |
| Materiaal | Stof |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SLBC-SB |



