Basic Quality onderdelen zijn erg betaalbaar en nikkel-vrij. Door het missen van het nikkel, zullen de materialen verkleuren door de zuurtegraad van de drager. Dit zal afhankelijk zijn van de persoon die het draagt. Probeer ook parfum, water en zeep te vermijden.
Oorhoepel – Goud-kleurig
€1.00
| Maat | ca. 25mm |
| Hoeveelheid | 3 paar |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Oorbel Onderdelen |
| Artikelcode | OG203 |
23 op voorraad
Artikelnummer: OG203
Categorieën: Basic - Goud-kleurig, Basic Quality, Oorbel Onderdelen
| Maat | ca. 25mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 3 paar |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Oorbel Onderdelen |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 8X8mm |
| Hoeveelheid | 25 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OS508 |
€1.00
| Maat | ca. 13X7,5mm |
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OG507 |
€1.00
| Maat | ca. 20X12,5X5,6mm, (ᴓ 10X2,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH002-G |
€1.00
| Maat | ca. 13X7,5mm |
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OAB505 |
€0.50
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Licht Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI004-MG |
€0.50
| Maat | ca. 26,5X9,2X5mm, (ᴓ 6,8X3,3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF006-AS |
€1.00
| Maat | ca. 13X7,5mm |
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OS507 |
€1.00
| Maat | ca. 2,5X6mm |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OAS503 |



