Deze schatige nugget kralen zijn super leuk om te gebruiken in speelse sieraden. Door hun vorm zijn ze super leuk als focal kralen in een simpele armband of maak een complete armband van deze super kraaltjes. Deze kralen zijn ook als +/- 40cm streng verkrijgbaar.
Natuursteen – Strawberry Kwarts
€0.30
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Strawberry Kwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC411 |
30 op voorraad
Artikelnummer: YC411
Categorieën: Edelstenen, Nieuw, Nuggets
| Maat | ca. 5-10X6-7X3-7mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Strawberry Kwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Nugget |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE413 |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€3.50
| Maat | ca. 4,7mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG4R-PAVE |
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Brown Snowflake Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-BSNOW |
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€5.50
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Picture Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTS4R-PICT |
€2.85
| Maat | ca. 4,6mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTC4R-CHER |
€8.50
| Maat | ca. 4,2mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Rainbow Fluoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-FLUO |



