Natuursteen strengen hebben we in vele soorten en vaak in verschillende maten. We leveren vanaf 4 verschillende leveranciers. Allemaal prachtige natuurstenen, we hebben ze van super betaalbaar naar de wat duurdere soorten. Hou er rekening mee dat natuurstenen allemaal uniek zijn en in 1 streng kunnen verschillende kleuren voorkomen. Elke levering is weer net iets anders. Zoek je een bepaalde kleur, lichter, donkerder, meer even of juist allemaal verschillende, laat het even weten.
Natuursteen – Purple Aventurijn
€8.95
| Maat | ca. 8,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTG8R-PAVE |
2 op voorraad
Artikelnummer: NTG8R-PAVE
Categorieën: 8mm, Alle Strengen, Aventurijn, Aventurijn - Kralen, Edelstenen, Edelstenen, Strengen
| Maat | ca. 8mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 48 stuks |
| Kleur | Purple Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 12X5.2mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE509 |
€3.95
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Turquoise (imitatie) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTT4R-ITUR |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cherry Quartz (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE417 |
€0.80
| Maat | ca. 11.5X9.5X4.7mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Cloud Quartz |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE606 |
€1.50
| Maat | ca. 4mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM63 |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€6.95
| Maat | ca. 4,1mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Moss Agaat |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-MOSS |
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |



