Helemaal de Rage, Cuboids… Langewerpige kralen gemaakt van Natuursteen. Super gaaf als prachtige oorbellen of als simpele ketting gecombineerd met rocailles. Natuurlijk als centerpiece in een mooie armband.
Natuursteen – Larvikiet (grijs)
€0.50
| Maat | ca. 13X4,6X4,6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YC203 |
20 op voorraad
Artikelnummer: YC203
Categorieën: Cuboid, Edelstenen, Edelstenen, Labradoriet, Labradoriet - Kralen, Larvikiet, Larvikiet - Kralen, Nieuw
| Maat | ca. 13X4,6X4,6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Labradoriet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Cuboid |
Gerelateerde producten
€0.40
| Maat | ca. 12X8X5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Larvikiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE405 |
€2.85
| Maat | ca. 4,8mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Sesame Jasper |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTI4R-JASP |
€0.40
| Maat | ca. 14X10X4.6mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethyst |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | YE413 |
€5.95
| Maat | ca. 4,4mm |
| Hoeveelheid | ong. 80 stuks |
| Kleur | Green Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-GAVE |
€3.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | ong. 200 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM61 |
€4.95
| Maat | ca. 4,3mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Black Obsidiaan |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTZ4R-OBSI |
€2.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 74 stuks |
| Kleur | Hematiet (synthetisch) |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM64 |
€6.95
| Maat | ca. 4,5mm |
| Hoeveelheid | ong. 100 stuks |
| Kleur | Unakiet |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NTJ4R-UNAK |



