Iets wat super makkelijk is om te maken zijn de Memory Wire Armbanden, rijg je kralen over het wire heen en draai aan beide kant een rondje eraan met een rondbektang. Super easy en super leuk om te dragen.
Memory Wire – Goud-kleurig
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal (nikkel-vrij) |
| Soort | Memory Wire |
| Artikelcode | MW5.5CMAG |
10 op voorraad
Artikelnummer: MW5.5CMAG
Categorie: Rijgmateriaal
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 50 loopsuks |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Memory Wire |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Winter Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK214 |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Cerise |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK005 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Ivory White |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD002 |
€2.50
| Maat | ca. 5,5cm, ᴓ 0.6mm |
| Hoeveelheid | 50 loops |
| Kleur | Nickel-kleurig |
| Materiaal | Memory Wire |
| Soort | Metaal (nikkel-vrij) |
| Artikelcode | MW5.5CMAS |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |



