Basic Quality onderdelen zijn erg betaalbaar en nikkel-vrij. Door het missen van het nikkel, zullen de materialen verkleuren door de zuurtegraad van de drager. Dit zal afhankelijk zijn van de persoon die het draagt. Probeer ook parfum, water en zeep te vermijden.
Magneetsluiting – Antiek Brons
€1.00
| Maat | ca. 26,5X7,5X7,5mm, (ᴓ 6X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen – Magneet |
| Artikelcode | DH005-AB |
227 op voorraad
Artikelnummer: MAG-DH005-AB
Categorieën: Basic - Antiek Brons, Basic Quality, Benodigdheden, Sluitingen - Magneet
| Maat | ca. 26,5X7,5X7,5mm, (ᴓ 6X3mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen – Magneet |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 21,5X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | CF001-G |
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF003-AB |
€0.50
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Licht Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI004-MG |
€1.00
| Maat | ca. 37,15X6,5mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 10X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK203 |
€1.00
| Maat | ca. 13X3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Afwerking |
| Artikelcode | MLK303 |



