Er zijn weer nieuwe patronen van het Love Lint, deze printjes zijn hetzelfde te gebruiken als het Love Lint, gebruik een hartjes kraal met groot gat. Of een Rubber Stopper Kraal RVS: ca. 9X4,5mm, (ᴓ 3mm). En maak de leukste armbandjes, super snel.
Love Lint – Strepen, Orange & Pink
€0.95
| Maat | ca. 10mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | Oranje & Roze |
| Materiaal | Katoen |
| Soort | Lint |
| Artikelcode | LL115 |
1 op voorraad
Artikelnummer: LL115
Categorieën: Love Lint, Nieuw, Rijgmateriaal
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | 0,45mm |
| Hoeveelheid | 50 meter |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Metaal met coating |
| Soort | Staaldraad |
| Artikelcode | STDR1-M |
€2.00
| Maat | ca. 0,35mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.35mm |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 7 meter |
| Kleur | Bisque |
| Materiaal | Elastisch Koord |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EK002 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-ZW |
€2.00
| Maat | ca. 0,30mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.30mm |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD506 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Nylon |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD302 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | White |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW014-PL |



