Yess, baby.. Met dit draad kun je WIRE-WRAPPEN. Maak de leukste ringetjes, hangertjes of als je heel crea bent hele armbanden.
Long-Lasting Plated – Copper Wire – Goud-kleurig
€3.95
| Maat | 0.4mm, 26 gauge |
| Hoeveelheid | ca. 10 meter |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Koper |
| Soort | Draad |
| Artikelcode | CW0.4mmG |
1 op voorraad
Artikelnummer: CW0.4mmG
Categorieën: Copper Wire, Rijgmateriaal
| Maat | 0.6mm, 22 gauge |
|---|---|
| Hoeveelheid | ca. 5 meter |
| Kleur | Gold Plated |
| Materiaal | Koper |
| Soort | Draad |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 0.6mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.6D |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Bright Neon Orange |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD105 |
€1.00
| Maat | ca. 1.0mm |
| Hoeveelheid | 10m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW1.0D |
€2.00
| Maat | ca. 0,25mm |
| Hoeveelheid | ong. 50m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Nylon Draad |
| Soort | Visdraad |
| Artikelcode | NW0.25mm |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | DeepPink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD005 |
€1.00
| Maat | ca. 2mm |
| Hoeveelheid | 5 meter |
| Kleur | Baby Pink |
| Materiaal | Polyester |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | SD003 |
€1.00
| Maat | ca. 0.8mm |
| Hoeveelheid | 5 meters |
| Kleur | Autumn Mix |
| Materiaal | Nylon Koord |
| Soort | Koord |
| Artikelcode | NK211 |
€1.00
| Maat | ca. 0.5mm |
| Hoeveelheid | 12m |
| Kleur | Doorzichtig |
| Materiaal | Elastiek |
| Soort | Elastiek |
| Artikelcode | EW0.5D |





