Gold-filled valt in dezelfde catergorie als Gold-plated, alleen is het laagje goud bij Gold-filled een stuk dikker. Hierdoor blijft je kraal langer mooi en is de kans op verkleuren een stuk kleiner. De onderlaag bestaat uit brass en kan bij extreme blootstelling aan parfum, water en de menselijke zuurtegraad nog steeds verkleuren, maar een stuk minder snel dan Gold-plated.
Kraal – Goldfilled
€0.25
| Maat | ca. 2,3mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goldfilled |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | STK508 |
4 op voorraad
Artikelnummer: STK508
Categorieën: Gold-plated RVS & Gold-filled, Kralen, Nieuw, RVS, RVS-GOLD en Meer
| Maat | ca. 2,3mm |
|---|---|
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goldfilled |
| Materiaal | Kralen |
| Soort | Kraal |
Gerelateerde producten
€6.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK52 |
€5.95
| Maat | ca. 19X11,4X8,7mm, (ᴓ 9,8X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS201 |
€8.95
| Maat | ca. ᴓ 15,5X2,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS203 |
€9.95
| Maat | ca. 2X1,8mm, bol=3mm |
| Hoeveelheid | Per meter |
| Kleur | RVS Gold-plated |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ketting |
| Artikelcode | RVSK53 |
€10.95
| Maat | ca. 33X24,3X9,5mm, (ᴓ 21,5X6,8mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS101 |
€1.00
| Maat | ca. 4X0.8mm |
| Hoeveelheid | 12 stuks |
| Kleur | RVS - Gold |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Ringetje |
| Artikelcode | MOL833 |
€0.20
| Maat | ca. 5,9X3mm, (ᴓ 2,4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Kralen |
| Artikelcode | RVS126 |
€7.95
| Maat | ca. 28X16,6X4,7mm, (ᴓ 15X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | RVS |
| Materiaal | Stainless Steel |
| Soort | Sluitingen |
| Artikelcode | MAG-RVS105 |




