Kapittel sluitingen zijn weer iets anders dan je standaard karabijn sluitingen. Ze zijn makkelijk in gebruik voor een ketting. Persoonlijk zou ik ze minder snel gebruiken voor een armband. De sluiting blijft vast door spanning en een armband zal sneller spanning verliezen met beweging dan een ketting. Hou er ook rekening mee dat je ketting niet TE licht is, hierdoor kan de ketting ook los schieten.
Kapittel Sluiting – Brons-Kleurig
€1.00
| Maat | ca. 15X10mm, bar: 21mm, (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | 4 sets |
| Kleur | Brons-Kleurig |
| Materiaal | Nikkel-vrij Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Artikelcode | OAB106 |
24 op voorraad
Artikelnummer: OAB106
Categorieën: Basic - Antiek Brons, Basic Quality, Sluitingen
| Maat | ca. 15X10mm, bar: 21mm, (ᴓ 2mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 4 sets |
| Kleur | Brons-Kleurig |
| Materiaal | Nikkel-vrij Metaal |
| Soort | Sluiting |
| Vorm | Kapittel |
Gerelateerde producten
€1.00
| Maat | ca. 20X13,5X6mm, (ᴓ 10X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 19,5X8mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DG001-AS |
€1.00
| Maat | ca. 26,5X7,5X7,5mm, (ᴓ 6X3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DH005-AB |
€1.00
| Maat | ca. 2,5X6mm |
| Hoeveelheid | ong. 75 stuks |
| Kleur | Zilver-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OS404 |
€1.00
| Maat | ca. 13X7,5mm |
| Hoeveelheid | 8 stuks |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Veterklemmen |
| Artikelcode | OAB505 |
€1.00
| Maat | ca. 37,15X6,5mm, (ᴓ 4mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DI002-G |
€1.00
| Maat | ca. 26X12,5X7,5mm, (ᴓ 10X5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Brons |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | DF003-AB |
€1.00
| Maat | ca. 17X10mm, (ᴓ 6mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Sluitingen - Magneet |
| Artikelcode | CF002-AS |



