Acryl kralen in een super gave Imitatie Gemstone Look. Deze kralen lijken net op hun Gemstone tegenpolen, maar dan voor een super laag prijsje. En niet te vergeten ze zijn erg licht qua gewicht, super voor aan een sleutelbos of tashanger.
Imitatie Gemstone – Olive
€1.00
| Maat | ca. 6mm (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | 40 stuks |
| Kleur | Olive |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACR606 |
Uitverkocht
Artikelnummer: ACR606
Categorieën: Candy Beads - 6mm, Kralen, Kunststof Kralen
| Maat | ca. 6mm (ᴓ 2mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40 stuks |
| Kleur | Olive |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-001 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Smokey Green/Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-016 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |

Bedel Enamel 3D, Bird - Blue
Bedel Enamel 3D, Olifant - Blue
Siliconen Figuur - Kat, Wit
Siliconen Figuur - Elfje
Siliconen Figuur - Princes Blauw
Siliconen Figuur - Princes Bruin
Siliconen Figuur - Princes Dark Pink
Siliconen Figuur - Princes Roze
Siliconen Figuur - Princes Teal
Siliconen Figuur - Kasteel Roze
Siliconen Figuur - Vlinder Blauw
Siliconen Figuur - Hearts
Siliconen Daisy - Aquamarine Green
Siliconen Daisy - Hot Pink
Siliconen Daisy - Lavender
Siliconen Daisy - Light Blue
Siliconen Daisy - Light Pink
Siliconen Daisy - Light Yellow
Siliconen Daisy - Plum Pink
Siliconen Daisy - White
Siliconen Rond - Heart, Pink & Purple
Siliconen Figuur - Rainbow Salmon
Siliconen Figuur - Unicorn
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Aqua Blue
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Dark Pink/Violet
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Purple
Hanger Filigraan, Vlinder - Metallic Teal
Bedel Enamel - Flessenpost Ster
Bedel Enamel - Regenboog
Bedel Enamel - Roze Huisje
Bedel Enamel, Strik - Pink
Bedel Enamel, Strik - White
Bedel Enamel, Zeester - Ivory
Bedel Enamel, Ster - Hot Pink
Bedel Enamel, Ster - Pink
Bedel Enamel, Ster - White
Bedel Enamel, Zonnebloem - Beige
Bedel Enamel, Unicorn - Wit met Roze
Bedel Enamel, Falling Star - Multicolor
Toho, Demi Round - Inside-Color Crystal/Frosted Snow-Lined
Toho, Demi Round - Inside-Color Matte Crystal/Neon Pink-Lined
Toho, Demi Round - Luminous Neon Salmon
Toho, Demi Round - Luminous Neon Pink
Toho, 11/0 - PermaFinish Silver-Lined Milky Grapefruit
Toho, 11/0 - Luminous Neon Salmon
Toho, 11/0 - Luminous Neon Pink
Toho, 11/0 - Silver-Lined Frosted Crystal
Toho, 11/0 - PermaFinish - Silver-Lined Milky Soft Pink
Toho, 11/0 - Luminous Neon Green
Toho, 11/0 - Luminous Lt Topaz/Neon Pink-Lined
Toho, 11/0 - Opaque - Frosted White
Toho, 11/0 - Transparant - Rainbow - Frosted Cobalt
Toho, 11/0 - Transparant - Rainbow - Frosted Siam Ruby
Acryl - Dark Cerise
Acryl - Salmon Orange
Acryl - SeaGreen Turquoise
Acryl - Seashell Salmon
Acryl - Violet Pink
Acryl - White
Acryl - Bubble Pink
Acryl - Bright Yellow
Acryl - Blast Pink
Acryl - Lavender Pink
Acryl - Orange Peel
Acryl - White
Acryl - White
Acryl, Candy Beads - Imi Gemstone, Hot Pink
Acryl, Candy Beads - Imi Gemstone, Purple
Acryl, Candy Beads - Imi Gemstone, Light Pink
Acryl, Candy Beads - Imi Gemstone, Orange
Acryl, Candy Beads - Imi Gemstone, Yellow
Kunststof Kraal, Bloemen - Mix
Kunststof Kraal, Hartje - Mix
Kunststof Kraal, Hartje - Mix
Kunststof Kraal, Strikje - Mix
Kunststof Kraal, Sealife - Mix
Kunststof Kraal - Metallic - Summer Mix
Kunststof Kraal - Spring Mix Rainbow
Imitatie Gemstone - Neon Orange
Imitatie Gemstone - Neon Hot Pink
Kunststof Kraal, Rubberized - Pastel Mix, 6mm 

