Acryl kralen in een super gave Imitatie Gemstone Look. Deze kralen lijken net op hun Gemstone tegenpolen, maar dan voor een super laag prijsje. En niet te vergeten ze zijn erg licht qua gewicht, super voor aan een sleutelbos of tashanger.
Imitatie Gemstone – Golden Yellow
€1.00
| Maat | ca. 6mm (ᴓ 2mm) |
| Hoeveelheid | 40 stuks |
| Kleur | Golden Yellow |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACR604 |
Uitverkocht
Artikelnummer: ACR604
Categorieën: Candy Beads - 6mm, Kralen, Kunststof Kralen
| Maat | ca. 6mm (ᴓ 2mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 40 stuks |
| Kleur | Golden Yellow |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 3X2,4mm (ᴓ 1mm) |
| Hoeveelheid | ong. 125st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR3-105 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |



