Hematiet is een semi edelsteen, het wordt vaak gemaakt van een metaalerts en geperst tot kraal. De samenstelling van hematiet is sterk en vaak ook kleurvast. Al zijn sommige platings wat lastiger. Met het platen kunnen deze bijvoorbeeld aan elkaar vast blijven zitten en als het juist gedroogd is. Qua kleuring houdt deze kleur het goed in vele omstandigheden. Toch is het niet fijn om met dit soort materialen te douche, zwemmen of in de zee te springen.
Hematiet Disc – Matte Gold
€9.95
| Maat | ca. 3,2X1,7mm, (ᴓ 0,6mm) |
| Hoeveelheid | ca. 150 stuks |
| Kleur | Matte Goud |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | NT-HEM37 |
Uitverkocht
Artikelnummer: NT-HEM37
Categorieën: Alle Strengen, Edelstenen, Hematiet, Kralen, Nieuw, Strengen
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Matte Goud |
| Materiaal | Hematiet |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Disc |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-019 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Baby Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-106 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Nude, Orange Caramel Light Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-011 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Light Frozen Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-107 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Dark Greige |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |



