Deze geweldige Vlinder Hangers zijn licht qua gewicht en een beetje buigzaam. Verkrijgbaar in RVS, Gold-plated RVS en Metallic RVS plated. Prachtige plating en fijne style. Deze hangers kunnen snel krassen. (Tip: Als je ze op een tafel hebt liggen, sleep ze niet over de tafel heen om op te pakken).
Hanger Filigraan, Vlinder – Metallic Green
€0.60
| Maat | ca. 25,8X17,5X0,3mm, (ᴓ 1,2mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Metallic Green |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Filigraan |
| Artikelcode | STL906 |
17 op voorraad
Artikelnummer: STL906
Categorieën: Alle bedels, Bedels, Nieuw, Vlinder bedels
| Maat | |
|---|---|
| Hoeveelheid | |
| Kleur | Metallic Green |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Filigraan |
| Vorm | Vlinder |
Gerelateerde producten
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-C |
€0.45
| Maat | ca. 11x9mm, (ᴓ 1.3mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Antiek Zilver |
| Materiaal | Designer Quality Metaal |
| Soort | Bedel |
| Artikelcode | XB513 |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-O |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-N |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-D |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-J |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-K |
€1.95
| Maat | ca. 12X1mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Goud-kleurig |
| Materiaal | RVS |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | INTG-L |



