Bicones zijn een leuke afwisseling tot je rond kraal, deze kraal ziet eruit als 2 piramides op elkaar geplakt. Een ruit vorm alleen dan iets dikker. Bicones kunnen gebruikt worden zoals elke ronde kraal. Gebruik ze als afwisseling voor een speels effect. Metallic plated kleuren kunnen naar verloop van tijd hun kleur verliezen, dit is afhankelijk hoe ermee om word gegaan en de zuurtegraad van de huid.
Glaskraal, Bicone – Black
€1.00
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | GLB24 |
Uitverkocht
Artikelnummer: GLB24
Categorieën: Glaskralen, Kralen, Nieuw
| Maat | ca. 4mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ong. 90 stuks |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Bicone |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Transparant Orange |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-017 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-006 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal, Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-214 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |



