FirePolish kralen uit Tsjechie, deze kralen zijn van hoge kwaliteit. Met talloze mooie kleuren en hun uniforme vorm is deze kraal een mooie toevoeging voor je collectie. Gebruik hem zo of in combinatie met Rocailles. Een perfecte bling voor heel veel projecten.
FirePolish – Matte Metallic Copper
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Matte Metallic Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-K0177JT |
5 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-K0177JT
Categorieën: 6mm, Kralen, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 20 stuks |
| Kleur | Matte Metallic Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated Black |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-008 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Silver-Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-007 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | SkyBlue, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-112 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Crystal (AB) |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-002 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Hematite |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-011 |



