6mm
FirePolish – Dark Milky Sapphire
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
| Hoeveelheid | 15 stuks |
| Kleur | Dark Milky Sapphire |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-06-32010 |
6 op voorraad
Artikelnummer: FP1-06-32010
Categorieën: 6mm, Tsjechische Facetten
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,0mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 15 stuks |
| Kleur | Dark Milky Sapphire |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Rond Facet |
Gerelateerde producten
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Gold |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79080MJT |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metallic Dark Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0175JT |
€1.65
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metalic Gold Iris |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0161 |
€1.35
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Matte - Metallic Bronze Copper |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-K0178JT |
€1.95
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Saturated Metallic - Tawny Port |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-04B02 |
€2.00
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Luster - Opaque Green |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-LN02010 |
€1.55
| Maat | ca. 2mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Metallic Suede - Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-02-79031MJT |
€1.60
| Maat | ca. 3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | +/-100 stuks |
| Kleur | Crystal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FP1-03-00030 |









