Miyuki Delica’s zijn bij uitstek de beste kralen als het gaat om weefbandjes en de peyote steek. Deze kralen vallen mooi in elkaar door hun vierkanten eigenschappen. Doordat ze allemaal uniform qua maat zijn, zijn ze perfect voor projecten met kleine kraaltjes onder andere bead-embroidery en overige patroon werkjes. Dit zijn zakjes van ongeveer 2 gram. Je kunt hierdoor een hoop kleurtjes verzamelen en leuke armbandjes maken zonder meteen veel voorraad te hebben. Perfect voor een beginner of als je veel verschillende kleuren wilt gaan gebruiken.
Delica®, 11/0 – Opaque Rainbow Turquoise Blue
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Opaque Rainbow Turquoise Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0164-2gr |
1 op voorraad
Artikelnummer: DB0164-2gr
Categorie: Miyuki Delica 11/0
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Opaque Rainbow Turquoise Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Cillinder |
Gerelateerde producten
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Iris Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0002-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Crystal Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0050-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined White |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0066-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Aqua |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0079-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Rainbow Violet |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0059-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Rainbow Light Lime |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0060-2gr |
€2.65
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Opaque Metallic Light Bronze |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0022L-2gr |
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | ca. 2 gram |
| Kleur | Color-lined Cranberry |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0062-2gr |



