Miyuki Delica’s zijn bij uitstek de beste kralen als het gaat om weefbandjes en de peyote steek. Deze kralen vallen mooi in elkaar door hun vierkanten eigenschappen. Doordat ze allemaal uniform qua maat zijn, zijn ze perfect voor projecten met kleine kraaltjes onder andere bead-embroidery en overige patroon werkjes.
Delica®, 11/0 – Opaque Rainbow Dark Powder Blue
€1.05
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
| Hoeveelheid | 2 gram |
| Kleur | Opaque Rainbow Dark Powder Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | DB0167-2gr |
9 op voorraad
Artikelnummer: DB0167-2gr
Categorieën: Kralen, Miyuki Delica 11/0
| Maat | ca. 1,6X1,3mm, (ᴓ 0,8mm) |
|---|---|
| Hoeveelheid | 7,5 gram |
| Kleur | Opaque Rainbow Dark Powder Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Vorm | Cillinder |
Gerelateerde producten
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Milky White Shiny |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-004 |
€2.95
| Maat | ca. 6X4mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 100st. |
| Kleur | Diamond Glitter Grey |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR6-013 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Wheat Semi, Full Luster |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-207 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Teal |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-215 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Aqua, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-110 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 150st. |
| Kleur | Rose, Full Luster Plated |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-102 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Milky Blue |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-109 |
€2.95
| Maat | ca. 4X3mm (ᴓ 1,5mm) |
| Hoeveelheid | ong. 138st. |
| Kleur | Brown Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | FR4-202 |



