Op deze cadeauzakjes staan fonkelende sterretjes en stipjes die eruit zien als glitter. De matte ondergrond contrasteert mooi met de metallic inkten die we voor de print gebruikten. En op de binnenzijde vind je een heerlijk bijpassende uni kleur. Deze cadeauzakjes zijn gemaakt van 80 grams FSC cadeaupapier. Alle cadeauzakjes worden dubbelzijdig gedrukt met watergedragen inkten. Verpakt per 5 stuks en verkrijgbaar in meerdere kleurencombinaties. Verkoop per 5 stuks.
Cadeauzakjes, 12X19cm – Cheeta Brown
€1.20
| Maat | ca. 12X19cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Cheeta Brown |
| Materiaal | Papier |
| Soort | Verpakkingsmateriaal |
| Artikelcode | CDZ13 |
15 op voorraad
Artikelnummer: CDZ13
Categorieën: Inpakken, Inpakzakjes, Inpakzakjes Papier
| Maat | ca. 12X19cm |
|---|---|
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Twinkle Stars |
| Materiaal | Papier |
| Soort | Verpakkingsmateriaal |
| Vorm | Rechthoek |
Gerelateerde producten
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS014 |
€1.00
| Maat | ca. 15X10cm |
| Hoeveelheid | 5 stuks |
| Kleur | Hot Pink |
| Materiaal | Organza |
| Soort | Zakje |
| Artikelcode | ORG05 |
€1.00
| Maat | ca. 4X4cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL01 |
€1.20
| Maat | ca. 4X6cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL02 |
€0.80
| Maat | ca. 50mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS018 |
€1.90
| Maat | ca. 6X8cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL03 |
€0.80
| Maat | ca. 40mm |
| Hoeveelheid | 10 stuks |
| Kleur | |
| Materiaal | Sticker |
| Soort | Verpakking |
| Artikelcode | CDS024 |
€3.60
| Maat | ca. 10X15cm |
| Hoeveelheid | Per 100 |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Plastic |
| Soort | Gripzakje |
| Artikelcode | ZPL05 |



