€2.95
| Maat | ca. 24X15-17,5X7,5-8,5mm, (ᴓ 4X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Amethist |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | LK1181 |
€2.95
| Maat | ca. 24X15-17,5X7,5-8,5mm, (ᴓ 4X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Aventurijn |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | LK1173 |
€2.95
| Maat | ca. 24X15-17,5X7,5-8,5mm, (ᴓ 4X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Heliotroop |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | LK1182 |
€2.95
| Maat | ca. 24X15-17,5X7,5-8,5mm, (ᴓ 4X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Limoniet Kwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | LK1171 |
€2.95
| Maat | ca. 24X15-17,5X7,5-8,5mm, (ᴓ 4X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Rozenkwarts |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | LK1172 |
€2.95
| Maat | ca. 24X15-17,5X7,5-8,5mm, (ᴓ 4X2,5mm) |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuursteen |
| Soort | Hanger |
| Artikelcode | LK1183 |
