€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Jet Black |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL836 |
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Ivory Beige |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL806 |
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Light Violet Pink |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL802 |
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Ook Paars |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL835 |
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL834 |
€0.75
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL811 |
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Magenta Dark Pink |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL826 |
€1.00
| Maat | ca. 8mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 30 stuks |
| Kleur | Pink Blast |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL827 |
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Grey |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL638 |
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Violet Pink |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL643 |
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL644 |
€1.00
| Maat | ca. 6mm, (ᴓ 1,4mm) |
| Hoeveelheid | 50 stuks |
| Kleur | Terracotta Brown |
| Materiaal | Acryl |
| Soort | Kraal |
| Artikelcode | ACRYL637 |












