Zelfvertrouwen & Moed Edelstenen Set Deze Zelfvertrouwen & Moed Edelstenen set bevat een trio van genezende stenen, zorgvuldig geselecteerd om hun kracht van positiviteit. De set omvat: Gele Jaspis: Verhoogt het zelfvertrouwen in sociale situaties. Bergkristal: Bevordert focus en concentratie. Tijgeroog: Biedt een extra beschermende energie. De kristallen worden gepresenteerd in een handig trekkoordzakje voor [...]
Schenk een vleugje magie met deze betoverende edelsteen-wenskaart. Herinner iemand eraan hoe bijzonder ze zijn met deze unieke wenskaart, voorzien van de inspirerende tekst ‘You’re Out of This World’. De kaart heeft een prachtig astrologisch wielontwerp en bevat een kleine tijgeroog in de vorm van een maan. Tijgeroog is een krachtige steen die bekend staat [...]
Vanille Stardust Geurkaars: Verspreid Positiviteit en Inspireer Grootheid Verspreid positiviteit en inspireer grootheid met deze prachtige kaars in een vanille geur. In een prachtige gedetailleerde kartonnen koker, besprenkeld met tijgeroog kristallen voor moed en zelfvertrouwen. Dit is een prachtig cadeau voor iedereen die houdt van kaarsen en/of edelstenen. Ook voor astrologie liefhebbers is dit een [...]
| Gewicht | 90 gram |
| Maat | ca. 48X55mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJH01 |
| Gewicht | 92 gram |
| Maat | ca. 51,5X56,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJH02 |
| Gewicht | 92 gram |
| Maat | ca. 46,5X56mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJH03 |
| Gewicht | 106 gram |
| Maat | ca. 50X56mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJH06 |
| Gewicht | 110 gram |
| Maat | ca. 50X56mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJH08 |
| Gewicht | 114 gram |
| Maat | ca. 49X56,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJH10 |
| Gewicht | 62 gram |
| Maat | ca. 37X51mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ01 |
| Gewicht | 66 gram |
| Maat | ca. 37X51mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ02 |
| Gewicht | 72 gram |
| Maat | ca. 36,7X57mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ03 |
| Gewicht | 72 gram |
| Maat | ca. 41,5X53mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ04 |
| Gewicht | 74 gram |
| Maat | ca. 39X57mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ05 |
| Gewicht | 80 gram |
| Maat | ca. 40X52,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ07 |
| Gewicht | 80 gram |
| Maat | ca. 40X58mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ08 |
| Gewicht | 86 gram |
| Maat | ca. 40X54mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ09 |
| Gewicht | 90 gram |
| Maat | ca. 40,5X56,5mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ10 |
| Gewicht | 96 gram |
| Maat | ca. 39X57mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJ11 |
| Gewicht | 232 gram |
| Maat | ca. 54mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJB03 |
| Gewicht | 254 gram |
| Maat | ca. 55,8mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJB05 |
| Gewicht | ong. 56 gram |
| Maat | ca. 32 - 35mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJBM |
| Gewicht | 108 gram |
| Maat | ca. 103mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJT02 |
| Gewicht | 90 gram |
| Maat | ca. 101mm |
| Hoeveelheid | Per stuk |
| Kleur | Tijgeroog |
| Materiaal | Natuurlijk |
| Soort | Edelsteen |
| Artikelcode | EDEL-TIJT04 |



